Oro kondicionieriai

Kodėl dirbti su mumis?

Patirtis garantuojanti sėkmę

Įmonė „Multitrade“ visas žinias apie kondicionierius  bei šilumos siurblius, jų montavimą ir priežiūrą, kaupia jau 8 metus. Per savo patirtį esame susidūrę su beveik visais įmanomais sprendimų įgyvendinimais. Galime pasiūlyti geriausiai tinkantį kondicionierių ar šilumos siurblį pagal Jūsų poreikius. Padėsime palaikyti norimą temperatūrą tiek vieno kambario bute, tiek kelių tūkstančių kvadratinių metrų gamykloje.

Viskuo pasirūpinta

Oro kondicionieriai
Oficialūs Daikin ir Midea partneriai

Kadangi esame oficialūs Midea ir Daikin partneriai, galime pasiūlyti gerą kainą ir operatyvią priežiūrą.

Oro kondicionieriai
Patyrę ir profesionalūs konsultantai

Mūsų komanda turi ilgametę patirtį ir žino atsakymus į visus Jūsų turimus klausimus.

Oro kondicionieriai
Užtarnautas pasitikėjimas

Mumis pasitiki ilgametės rinkoje ir gerai žinomos įmonės - tai, ne atsitiktinė sėkmė, o praeities sėkmingų darbų rezultatai.

Oro kondicionieriai
Visos prekės su garantija, turime servisą

Kiekviena prekė turi oficialią tiekėjo garantiją, todėl ištikus bet kokiam gedimui, mes tuo pasirūpinsime.

Esame dirbę prie įvairiausių projektų:

Alvydas Delekas(Midea BLANC)
Read More
Įsigijęs Midea Blanc kondicionierių likau labai patenkintas, dirba be priekaištų tiek žiemą, tiek vasarą. Kadangi gyvenu bute, tai per didžiausius vasaros karščius, nei atidaryti langai, nei paprasti vėjeliai nepadėdavo atvėsinti patalpos. Kondicionieriaus pagalba visą vasarą namuose buvo viena pastovi temperatūra. Net nebūčiau pagalvojęs, kad vienas prietaisas namuose, taip stipriai gali pagerinti gyvenimo kokybę. Dėkui už konsultacijas ir kondicionierių !!!
Ramūnas Poškus(Midea BREEZELESS+)
Read More
Iš Multitrade įsigijau Breezeless kondicionierių, svarsčiau apie kitus modelius, bet tikriausiai būčiau apsirikęs. Kondicionierius stovi miegamajame, dizainas labai gerai sudera su interjeru, tačiau svarbiausias dalykas, tai veikimas. Vėsina labai greitai ir kambaryje pastoviai palaiko nustatytą temperatūrą, mes jį įjungta paliekame pastoviai, nes įrenginys nesukelia jokio diskomforto, nėra girdimas joks veikimo garsas, ar jaučiamas pūtimas. Su šeima esame labai patenkinti, kad per didžiausiu karščius vasarą galime valdyti namuose esančią temperatūrą.
Šarūnas Rimkus(Daikin FTXA20)
Read More
Sveiki, dekui, kad taip operatyviai padėjote pasiruošti tokiam karščių sezonui… Nes kitu atveju namie sunku išbūti. Kondicionieriumi esu labai patenkintas, dirba tyliai, namus atvėsina greitai ir pastoviai palaiko nustatytą temperatūrą, tad grįžus namo visada pasitinka maloni vėsuma.
Greta ir Kęstas
Read More
Iš “Multitrade” įsigijome Daikin FTXZ35N kondicionierių, veikia labai gerai, sumontavo vyrai gana greitai, interjere irgi visai gerai žiūrisi, kol kas esame patenkinti.
Simonas Puzinas(Midea OASIS PLUS)
Read More
Kondicionieriaus ieškojau dėl paprastos priežasties, esu programuotojas ir dirbu iš namų. Atėjo laikas kuomet paprastas vėjelis nebepakovoja su alinančiais karščiais. Sprendimas buvo padarytas labai teisingas, namuose pastoviai gaivu ir maloniai vėsu, dėkui dar kartą.
Gintarė Rubytė(Daikin FTXJ20M)
Read More
Sveiki, namuose kondicionierių naudoju visa laiką, taip nutiko, kad senasis jau atitarnavo savo, ir reikejo keisti nauju. Buvau maloniai nustebinta skirtumu, tarp savo senojo ir naujo. Oras atrodo švaresnis ir vėsinimas daug malonesnis.
Previous
Next

Susisiekite konsultacijai

Dirbame visoje Lietuvoje.

Bendrais klausimais:

Pardavimai: